Yhteystiedot

Yhteystiedot

Yhteystiedot

Tampere3-uudistuksen johtaja Anna-Kaisa Ikonen, puh. +358 40 800 4362, anna-kaisa.ikonen (at) uta.fi
Hankekehitysjohtaja Ilkka Haukijärvi, puh. +358 40 800 4816, ilkka.haukijarvi (at) tamk.fi

Asiointiosoite tampere3 (at) tut.fi

Viestintä

projektijohtaja Katja Kannonlahti, puh. +358 40 190 1329, katja.kannonlahti (at) uta.fi


Valmisteluryhmien puheenjohtajat

Tutkimus

vararehtori Seppo Parkkila, puh. +358 40 190 1825, seppo.parkkila (at) uta.fi

Koulutus

vararehtori Petri Suomala, puh. +358 40 591 8044, petri.suomala (at) tut.fi

Tukipalvelut

varatoimitusjohtaja Mikko Naukkarinen, puh. +358 3 245 2102, mikko.naukkarinen (at) tamk.fi


Korkeakoulujen johto

Rehtorit

rehtori, toimitusjohtaja Markku Lahtinen, TAMK, puh. +358 50 524 6525, markku.lahtinen (at) tamk.fi
rehtori Mika Hannula, TTY, puh. +358 400 331 838, president (at) tut.fi
rehtori Liisa Laakso, TaY, puh. + 358 3 3551 3600, rehtori (at) uta.fi

Korkeakoulujen hallitusten puheenjohtajat

Matti Höyssä, TAMK, puh. +358 400 625 972, matti.hoyssa (at) pp.inet.fi
Tero Ojanperä, TTY, puh. +358 40 558 3096, tero.ojanpera (at) visionplus.fi
vuorineuvos Kari Neilimo, TaY (sihteeri Tarja Mikkola, puh. +358 50 318 7717, tarja.mikkola (at) uta.fi)